Zobrazuji 11 výsledků

1. Milan MATĚJKA

Původním povoláním automechanik, později číšník. Po roce 1989 deset let práce v Rakousku, pak mnoho let restauratér, nyní podnikatel. Ženatý 38 let, otec dvou synů, hrdý dědeček jedné vnučky. Tělem i duší sportovec, bývalý hokejista (Modeta Jihlava, Žďas Žďár, EC Gastein), tenista, nyní také náruživý motorkář.

2. Bc. Libor NOVÁK, DBA, MBA

Původním povoláním strojař, později číšník. Po roce 1989 získávání zahraničních zkušeností v USA a Itálii, dále hoteliér, manažer. To nejzajímavější z profesního života – 8 let TOP management Hilton Prague, 7 let ředitel hotelu Akademie věd ČR, několik let před odchodem do penze ředitel správy budov na rektorátu Univerzity Karlovy. Ženatý již téměř 50 let, …

3. Ing. Jan KUBÁT, MBA

Původním povoláním vyučený elektrikář, později průmyslovák a vysokoškolák. Pracoval na několika manažerských pozicích v CZ, Německu a Rakousku. 3 roky byl jednatel v Kronospanu. Od r. 2018 OSVČ. Od r. 2019 a v současné době probíhá ze strany Kronospanu civilní žaloba a trestní stíhání proti jeho osobě. Proč vstoupil do spolku a posléze do hnutí: …

4. MUDr. Vít PÁVEK

Během studií provozoval antikvariát. Po dokončení studia medicíny nastoupil do jihlavské nemocnice, kde částečně pracuje dodnes. Je ambulantním specialistou v oboru urologie, rovněž se aktivně podílí na činnosti Okresního představenstva České lékařské komory. Ženatý, otec dvou dětí. Mezi jeho zájmy patří lyžování, cestování a vaření.

5. Hana BORSKÁ

Po střední škole žila několik let v Praze. Přivdala se do Jihlavy, kde žije již 20 let. Pracuje v dopravní firmě jako speditérka. Vdaná, jedna dcera. Ráda čte, vaří a podniká pěší výlety.

6. Olga POUKAROVÁ

Původní povolání učitelka mateřské školy, později vychovatelka ve školní družině a ve škole při nemocnici. Má 2 děti a 2 vnoučata. Zajímá jí cestování a kultura, má ráda zvířata, baví jí pěstování květin.

7. Josef POSPÍŠIL

Pracovní kariéru začínal ve stavebnictví, ale záhy se přesunul do oboru vodohospodářství. 25 let pracoval ve vodárenské společnosti, kterou prošel od píky až po manažerské pozice. Na dalších 7 let se vrátil do stavebnictví, kde se věnoval obchodu. V současné době působí opět ve vodárenství a řídí společnost, která provozuje vodovody a kanalizace. Věk 57 let, …

8. Dita ZIKMUNDOVÁ

Původní profesí aranžérka. Ovšem přes práci obchodního zástupce je nakonec OSVČ a věnuje se dětem jak na lyžích, in-line bruslích a v příměstských táborech. Vše, čemu se věnuje, dělá za podpory skvělé rodiny a jejich psa.

9. Ing. Monika KRPÁLKOVÁ

Původním povoláním účetní, více než 20 let ekonomka základní školy. V průběhu zaměstnání doplněno vzdělání na Masarykově univerzitě v Brně, obor veřejná ekonomika a správa. Vdaná, 3 děti, vnučka. Zájmy: historie, turistika, cestování.

10. Aleš BEĎAČ

Vyučený slaboproudý elektronik, později doplněno o maturitu. Pracoval jako elektronik v průmyslu, aktuálně se zabývá (přes 10 let) programováním a vývojem aplikací především pro automatizaci a průmysl. Má 2 děti, je rozvedený. Volného času má pomálu, ale snaží se ho trávit pohybem venku na čerstvém vzduchu, tedy mimo hlučnou a jedy zamořenou průmyslovou zónu.