Zobrazuji 8 výsledků

4. MUDr. Vít PÁVEK

Během studií provozoval antikvariát. Po dokončení studia medicíny nastoupil do jihlavské nemocnice, kde částečně pracuje dodnes. Je ambulantním specialistou v oboru urologie, rovněž se aktivně podílí na činnosti Okresního představenstva České lékařské komory. Ženatý, otec dvou dětí. Mezi jeho zájmy patří lyžování, cestování a vaření.

5. Hana BORSKÁ

Po střední škole žila několik let v Praze. Přivdala se do Jihlavy, kde žije již 20 let. Pracuje v dopravní firmě jako speditérka. Vdaná, jedna dcera. Ráda čte, vaří a podniká pěší výlety.

6. Olga POUKAROVÁ

Původní povolání učitelka mateřské školy, později vychovatelka ve školní družině a ve škole při nemocnici. Má 2 děti a 2 vnoučata. Zajímá jí cestování a kultura, má ráda zvířata, baví jí pěstování květin.

7. Josef POSPÍŠIL

Pracovní kariéru začínal ve stavebnictví, ale záhy se přesunul do oboru vodohospodářství. 25 let pracoval ve vodárenské společnosti, kterou prošel od píky až po manažerské pozice. Na dalších 7 let se vrátil do stavebnictví, kde se věnoval obchodu. V současné době působí opět ve vodárenství a řídí společnost, která provozuje vodovody a kanalizace. Věk 57 let, …

8. Dita ZIKMUNDOVÁ

Původní profesí aranžérka. Ovšem přes práci obchodního zástupce je nakonec OSVČ a věnuje se dětem jak na lyžích, in-line bruslích a v příměstských táborech. Vše, čemu se věnuje, dělá za podpory skvělé rodiny a jejich psa.

9. Ing. Monika KRPÁLKOVÁ

Původním povoláním účetní, více než 20 let ekonomka základní školy. V průběhu zaměstnání doplněno vzdělání na Masarykově univerzitě v Brně, obor veřejná ekonomika a správa. Vdaná, 3 děti, vnučka. Zájmy: historie, turistika, cestování.

10. Aleš BEĎAČ

Vyučený slaboproudý elektronik, později doplněno o maturitu. Pracoval jako elektronik v průmyslu, aktuálně se zabývá (přes 10 let) programováním a vývojem aplikací především pro automatizaci a průmysl. Má 2 děti, je rozvedený. Volného času má pomálu, ale snaží se ho trávit pohybem venku na čerstvém vzduchu, tedy mimo hlučnou a jedy zamořenou průmyslovou zónu.

11. MUDr. Jan Majer, MBA

Po dokončení lékařské fakulty pracoval jako gynekolog a porodník v jihlavské nemocnici, později ve své privátní praxi. Rovněž aktivně činný jako pedagog, ať už na střední, či vysoké škole. Spoluautor učebnice a autor řady odborných textů. Soudní znalec v oboru gynekologie a porodnictví. Zajímá se o botaniku, přírodu a cestování.