PODĚKOVÁNÍ

Vážení příznivci nekrono.cz, vážení členové spolku Ne prachu a hluku z dřevostavby, vážení členové hnutí SPOLEK ZA ZDRAVOU JIHLAVU, milí kandidáti, vážení sponzoři, drazí voliči,

dovolte nám, abychom Vám poděkovali za Vaše hlasy v komunálních volbách i podporu, které se nám od Vás v předvolební době dostalo.

Jsme rádi, že se i díky Vám všem podařilo upozornit na problémy obyvatel v okolí Kronospanu. Všichni doufáme, že nově zvolené strany, začnou opravdu a skutečně řešit náš legitimní požadavek na zrušení výjimek z hygienických limitů pro tuto firmu.

Hnutí SPOLEK ZA ZDRAVOU JIHLAVU i zapsaný spolek Ne prachu a hluku z dřevostavby budou i nadále pokračovat ve své aktivní činnosti. Věřte, že uděláme maximum pro zlepšení životního prostředí v našem městě.

I když jsme ve skrytu duše doufali v lepší volební výsledek, přece jen získat po pouhých třech měsících od registrace hnutí podobně či více hlasů, než zavedené strany (ČSSD, KSČM) není zase až tak špatné.

V říjnu 2022 svoláme i prostřednictvím našich stránek členskou schůzi spolku. Budeme rádi, pokud se k nám přidáte, podpoříte nebo i rozšíříte naši členskou základnu a pomůžete nám v dalším boji za zdravou Jihlavu. Máme toho v plánu hodně, tak se s námi přijďte potkat.

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

S úctou
Rada hnutí SPOLEK ZA ZDRAVOU JIHLAVU a rada zapsaného spolku Ne prachu a hluku z dřevostavby
E-mail: rada@nekrono.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *